Zab
i
egi

Elektrostymulacja


Zabieg polega na oddziaływaniu na mięśnie poprzez impulsy elektryczne. Daje to rezultaty zbliżone do tych, które można osiągnąć np. po treningu gimnastycznym. Pół godzinna elektrostymulacja przyniesie zbliżone efekty, jak 1,5h ćwiczeń, wzmacniając Twoje mięśnie i wspomagając redukcję tłuszczu. Dzięki temu dochodzi do transformacji tkanek tłuszczowych w mięśnie, a dodatkowo eliminację cellulitu i redukcję zbędnych centymetrów.

W naszym salonie kosmetycznym w Radomiu w sposób szczególny polecamy wykonywanie tego zabiegu w następujących miejscach:

Ramiona, brzuch, biodra, uda – elektrostymulacja pomoże zredukować otyłość, ograniczyć tkankę tłuszczową, ujędrnić skórę i poprawić pracę mięśni brzucha. Redukcja obwodu ciała widoczna jest już nawet po pierwszych zabiegach. Natomiast po cyklu zabiegów mięśnie staną się mocniej napięte, a skóra jędrniejsza i wolna od grudek tłuszczowych, które wyglądają bardzo nieestetycznie.

Pośladki – elektrostymulacja idealnie nadaje się przy spłaszczonych i opadniętych pośladkach tzw. "bridges". Nawet już po kilku zabiegach zobaczysz jak korzystnie wpłynie na ujędrnienie i podniesienie pupy. W ten sposób dojdzie do optycznego pomniejszenia i wysmuklenia figury.

Do rezultatów należy m.in.:

- zmniejszenie obwodu bioder, ud i pasa średnio o 5-11 cm
- usprawnienie układu limfatycznego i stymulacja wydalania toksyn
- poprawa sprężystości i elastyczności
- stymuluje cyrkulację krwi
- zwiększenie wydajności obiegu krwi
- redukcja skórki pomarańczowej
- wzmocnienie mięśni we wszystkich warstwach
- wzrost syntezy kolagenu
- usprawnia procesy odżywcze i przemianę materii w tkankach
- pomoc przy leczeniu reumatyzmu, schorzeń mięśni i artretyzmu
- pobudzenie rozkładu tłuszczu i likwidacja nadmiernie nagromadzonych zapasów tkanki tłuszczowej

 

Cennik ico

ZADAJ NAM PYTANIE

Imię

Nazwisko

Adres E-mail

Treść pytania

Wyślij ico