Zab
i
egi

Wypełnianie zmarszczek

Najskuteczniejszą metodą proponowaną przez salon kosmetyczny Shintai w Radomiu jest iniekcja z użyciem kwasu hialuronowego.

Jest to najczęściej stosowany preparat wypełniający. Dzięki swoim właściwościom skutecznie poprawia objętość tkanek tym samym spłyca zmarszczki. Jego dodatkowym atutem jest błyskawiczne działanie - pierwsze efekty widać od razu po zabiegu. Warto zwrócić uwagę, iż kwas hialuronowym jest naturalnym kwasem występującym w ludzkim organizmie. Z biegiem lat niestety jego ilość zmniejsza się - dlatego niezwykle istotne jest dbanie o jego odpowiedni poziom, który zapewni skórzy świeży, zdrowy i młody wygląd. Kwas hialuronowy stanowi więc w pełni naturalną metodę w walce ze zmarszczkami.

Kwas hialuronowy nie posiada jednak charakteru doraźnego w walce ze zmarszczkami. Poprzez swoje działanie wewnątrz skóry pobudza ją do regeneracji, dzięki czemu staje się ona odpowiednio nawilżona oraz elastyczna. Długofalowa kuracja kwasem hialuronowym jest więc najlepszym rozwiązaniem dla osób, których dotknął problem głębokich zmarszczek.

 

Przeciwwskazania dla osób:

- kobiety w ciąży (lub w okresie laktacji)

- osoby cierpiące na nadwrażliwość na kwas hialuronowym

- osoby ze stanami zapalnymi skóry (np.: trądzik, opryszczka, itd.)

- osoby ze skłonnością do powstawania blizn przerostowych

- osoby cierpiące na choroby posiadające podłoże autoimmunologiczne

- osoby cierpiące na choroby nowotworowe

Cennik ico

ZADAJ NAM PYTANIE

Imię

Nazwisko

Adres E-mail

Treść pytania

Wyślij ico