Zab
i
egi

Platforma wibracyjnaW ramach tego urządzenia wykorzystujemy odruchy bezwarunkowe, w jakie natura wyposażyła Twoje nogi. Są to podobne odruchy do odruchu rzepkowego, powodującego skurcz prostujący nogę pod wpływem udarzenia przez lekarza w kolano. Korzystanie z Platformy Wibracyjnej polega na wywołaniu licznych skurczy mięśni, tzw. skurczów wibracyjnych. W ten sposób angażujemy prawie wszystkie mięśnie (97%) w przeciwieństwie do ćwiczeń na siłowni, które angażują zaledwie 40% mięścni w przypadku osobu niedoświadczonej. Jedyne co musisz zrobić, to wejść na platformę i robić zwykłe ćwiczenia wzmacniające przez ok. 10 min. średnio od 2 do 3 razy na tydzień.  

Wbrew obiegowej opinii to nie prawda, że aby uzyskać zadowalające efekty trzeba ćwiczyć długo! De facto liczy się jego intensywność. Korzystając z Platformy Wibracyjnej możesz wybierać jakie partie mięśni chcesz ćwiczyć poprzez przyjęcie odpowiedniej pozycji. Jest to rozwiązanie oferujące szybko i łatwo zdobyć upragnione efekty w ćwiczeniu ciała. 

Jakich efektów możesz się spodziewać? Oprócz polepszenia kondycji i przyśpieszonego metabolizmu możesz oczekiwać przyrostu siły i wytrzymałości mięśni, ujędrnienia skóry, zwiększenia elastyczności ciała, złagodzenia bólu, lepszej gęstości kości, pozytywnych zmian w koordynacji ruchowej i mobilności, jak również poprawy krążenia krwi i limf-naturalnego drenażu ciała. Trening ten pomoże Ci także zredukować celulit, będąc świetną alternatywą dla odchudzania. 

Cennik ico

ZADAJ NAM PYTANIE

Imię

Nazwisko

Adres E-mail

Treść pytania

Wyślij ico