Sprzęt

?Nieoszlifowany diament nie świeci?

Filozofia naszego gabinetu kosmetycznego i SPA odzwierciedla
inspirację kulturą Japonii, według której piękno to obraz duszy, myśli
i emocji w najdoskonalszej z form czyli ludzkim ciele.

Więcej ico

Endermologia LPG

Endermologia®
Numer 1 na świecie w walce z cellulitem

Wiele z naszych klientek zgłasza się do nas z problemem nawracającego cellulitu oraz brakiem jędrności skóry. Kiedy dieta i ćwiczenia zawodzą, a tkanka tłuszczowa w problematycznych miejscach nie znika każda z nas czuje się bezradna.

Jednak Shintai jako Studio Boskiego Ciała ma rozwiązanie na wszystkie zmartwienia związane z wyglądem Twojej sylwetki.

Endermologia LPG pozwoli Ci cieszyć się perfekcyjnie wymodelowanym ciałem każdego dnia!!

System LPG jest Absolutną Nowością i Aktualnie najskuteczniejszą metodą na rynku kosmetycznym pozwalającą na pozbycie się cellulitu, wyszczuplenie i wymodelowanie Twojej sylwetki.

Zabieg ten odbywa się na zasadzie dokładnego i intensywnego masażu całego ciała wykorzystując technologię LPG. Wykonywany jest specjalnym urządzeniem wyposażonym w głowicę emitującą podciśnienie oraz zaopatrzoną w rolki masujące , co sprawia, że zabieg jest bardziej skuteczniejszy.

Endermologia LPG w Shintai to gwarancja Twojej satysfakcji oraz indywidualnego podejścia do każdej z naszych klientek.

Dzięki temu, że sprzęt LPG posiada wiele różnych programów, takich jak: wyszczuplanie, modelowanie, ujędrnianie, a nawet drenaż i redukcja cellulitu możemy dostosować zabieg do Twoich potrzeb.

Przed rozpoczęciem serii Twoich zabiegów Endermologii LPG zawsze dokonujemy badania Twojej skóry. Możemy wówczas określić stopień i rodzaj Twojego cellulitu oraz rodzaj problemu skórnego, z którym się zmagasz.

Efekty zabiegu widoczne są już przy ok 4 zabiegu, skóra klientki staje się zdecydowanie jędrniejsza, gładsza, a ok 5-6 zabiegu sylwetka jest wyraźnie wymodelowana oraz smuklejsza.

System Endermologi LPG może także rozwiązać takie problemy jak Rozstępy, Blizny, Nadmiar Luźnej skóry po okresie ciąży.

Zabiegi Endermologii LPG są w 100% bezinwazyjne i w sposób naturalny stymulują skórę na regeneracji i poprawy wyglądu. W związku z tym mogą wykonywać je nawet kobiety karmiące, co jest dużym udogodnieniem dla mam chcących jak najszybciej wrócić do sylwetki sprzed ciąży. Zabieg nie nadwyręża oraz nie przyczynia się do pękania naczynek krwionośnych na ciele.

Najlepsze efekty osiągniesz wykonując zabiegi endermologii w serii od 10-20 zabiegów wykonywanych 2-3 razy w tygodniu.

W celu zapewnienia maksymalnego komfortu masaż wykonywany jest przez specjalny kostium, który chroni skórę przed mechanicznym uszkodzeniem, zapewnia optymalną moc zabiegu i daje możliwość wykonywania płynnych manewrów.

Endermologię LPG w Shintai poleca Magazyn Avanti: http://avanti24.pl/moda/1,103622,9938836,Endermologia_lipomassage__LPG.html

Cennik ico