Zespół

spa

n
a

prezent

o
f
e
r
t
a

m
i
e
s
i
ą
c
a

c
e
n
n
i
k

Zespół Shintai

Nazwa naszego salonu – Shintai nie jest przypadkowa. Oznacza dosłownie Boskie Ciało. Filozofia naszego gabinetu kosmetycznego ma swoje korzenie w Japonii. W kulturze tego kraju piękno uważane jest za obraz duszy, emocji oraz myśli. Najdoskonalszą formą przedstawienia piękna jest ludzkie ciało.

mgr Edyta Kluś

mgr Edyta Kluś

właściciel, Mgr kosmetologii, podolog

Założycielem salonów Shintai Day SPA jest mgr kosmetologii Edyta Kluś, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi i Wydziału Farmacji oraz kierunku kosmetologia estetyczna w Warszawie. Pierwszy salon Shintai powstał w 2009 roku. W trakcie pracy zawodowej cały czas dba o profesjonalizm i poszerzanie kompetencji zawodowych kończąc prestiżowe kursy z zakresu medycyny estetycznej, min: Light Sheer Hair Removal Laser, CarboxyterapY, Endermologie Lipomassage LPG, peelingi medyczne zastosowanie Yellow Peel, Mandel 50, Mandel Plus: właściwości i wskazania z punktu widzenia kosmetologii, dermatologii i medycyny estetycznej. Szkolenia z zakresu wykorzystania kwasu hialuronowego w medycynie estetycznej: mezoterapia mikroigłowa, mezoterapia igłowa. Szkolenia z  użycia kwasu hialuronowego usieciowanego, wypełniacze techniki wypełnień okolic: lwia zmarszczka, zmarszczki poprzeczne czoła, bruzda nosowo - wargowa. Modelowanie kwasem hialuronowym usieciowanym ust: konturowanie, wypełnianie, podnoszenie kącików, zmarszczki palacza. Szkolenia z kosmetyka pielęgnacyjna prestiżowych marek: Jean D'arcel, Thalgo, Ella Bache.

Mgr Edyta Kluś należy do grona pierwszych absolwentów studiów podyplomowych podologii w Polsce, ukończonych w 2011r, oraz licznych szkoleń wzbogacających wiedzę i doświadczenie z zakresu pielęgnacji kończyn dolnych.

Aktualnie mgr Edyta Kluś rozwija nowatorską w swojej koncepcji i podejściu sieć Shintai Day SPA, w których nasi goście znajdują się pod kompleksową opieką najwyższej klasy specjalistów z zakresu kosmetyki, kosmetologii oraz medycyny estetycznej. Szkoleniowiec, coraz chętniej dzieli się swoja wiedzą, udzielając wywiadów do radia i telewizji.

"Nieoszlifowany diament nie świeci" to motto jakim kieruje się mgr Edyta Kluś w swojej pracy. Kosmetologia i medycyna estetyczna oraz holistyczne podejście do odwiedzających nas gości oraz sztuka wydobywania piękna z każdego człowieka  to pasja. Stworzenie samej idei oraz codzienna praca w Shintai Day SPA to dla Edyty Kluś nie tylko przyjemność poznawania ludzi, możliwość spełnienia, to często: pomoc w ważnych i trudnych problemach estetycznych.

Anna

Anna

Kosmetolog, masażystka, wizażystka 

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na kierunku kosmetologia, obecnie studentka Szkoły Charakteryzacji i Wizażu w Warszawie.  Zadowolenie na twarzy swoich klientów daje jej siłe do działania oraz motywacje do  podnoszenia swoich kwalifikacji i wyznaczania sobie nowych celów. (Zafascynowana możliwościami jakie niesie ze sobą współczesna medycyna estetyczna pragnie podążać w tym kierunku).

Holistyczne podejście do klienta pozwala jej na łączenie zarówno zabiegów dających odprężenie i ukojenie wewnętrzne z tymi, które poprawiąja nasz wygląd zewnętrzny.

Specjalizuje się w zabiegach estetycznych: karboksyterapii, mezoterapii igłowej, mikroigłowej, peelingach medycznych, trychologii, laseroterapii, pielęgnacji twarzy i ciała - masażach.

Natalia

Natalia

Kosmetolog, masażystka

Absolwentka Wyższej Szkoły Nauk Społecznych w Lublinie na kierunku kosmetologia. Doświadczenie zawodowe zdobywała dzięki pracy podczas praktyk w czasie trwania studiów. Odnajdując swoją pasję w kosmetyce podniosła kwalifikacje na studiach magisterskich na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie uzyskując tytuł zawodowy mgr kosmetologii. Swoją wiedzę poszerza biorąc udział w różnych szkoleniach oraz warsztatach.

Nawiązuje serdeczny kontakt z ludźmi, do każdego podchodzi indywidualnie. Stawia sobie  wysokie wymagania, w pracy uznaje tylko pełen profesjonalizm, doskonałą jakość i rzetelną wiedzę.

Magdalena

Magdalena

Kosmetolog, stylistka paznokci

Dyplomowany Kosmetolog. Pracę, którą wykonuje na co dzień traktuje poważnie. Cechuje ją niezwykła skrupulatność, delikatność i spokój. W połączeniu z ogromną wiedzą zdobytą podczas studiów, pracy i licznych seminariów gwarantuje klientom kompleksowe i idealne dobranie rozwiązania do problemów ze skórą. Specjalista od zabiegów pielęgnacyjnych twarzy i ciała, stylizacji paznokci, depilacji laserowej, ale również zabiegów z pogranicza medycyny estetycznej tj.: karboksyterapia, mezoterapia mikroigłowa, a także złuszczania medyczne. Zadba o dobre samopoczucie także podczas masażu.

Katarzyna

Katarzyna

Kosmetolog, podolog

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, dalszą naukę kontynuuje w Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Jako kosmetolog specjalizuje się w zabiegach na twarz i ciało, umiejętności podologiczne wykorzystuje w leczniczych i pielęgnacyjnych zabiegach pedicure. W tej pracy łączy chęć niesienia pomocy ludziom z zamiłowaniem do szeroko rozumianej poprawy estetyki ciała.
Dodatkowo interesuje się sportem i zdrowym żywieniem.

Anna

Anna

Kosmetolog, masażystka, stylistka paznokci

Absolwentka kosmetologii, która emanuje serdecznością i ciepłem do naszych gości. Cechują ją komunikatywność oraz indywidualne kompleksowe podejście poprzez dobranie odpowiednich zabiegów dostosowanych do potrzeb gości naszego SPA. Dbałość o atmosferę sprawia, że klienci chętnie wracają do gabinetu.

Specjalistka w zabiegach pielęgnacyjnych na twarz i ciało, wykonuje zabiegi depilacji laserowej jak również zabiegi z zakresu medycyny estetycznej m.in. karboksyterapia oraz mezoterapia mikroigłowa.

Z pasją przynosi ulgę ciału jak i duszy doskonałym masażem relaksacyjnym, przenosząc naszych gości w stan głębokiego relaksu i ukojenia.

Zadba również o dłonie i stopy, wykonując przy tym odpowiednią stylizację.