spa

n
a

prezent

o
f
e
r
t
a

m
i
e
s
i
ą
c
a

c
e
n
n
i
k

CELLULIT

 • Elektrostymulacja,


  Zabieg polega na oddziaływaniu na mięśnie poprzez impulsy elektryczne. Daje to rezultaty zbliżone do tych, które można osiągnąć np. po treningu gimnastycznym. Pół godzinna elektrostymulacja przyniesie zbliżone efekty, jak 1,5h ćwiczeń, wzmacniając Twoje mięśnie i wspomagając redukcję tłuszczu. Dzięki temu dochodzi do transformacji tkanek tłuszczowych w mięśnie, a dodatkowo eliminację cellulitu i redukcję zbędnych centymetrów.

  W naszym salonie kosmetycznym w Radomiu w sposób szczególny polecamy wykonywanie tego zabiegu w następujących miejscach:

  Ramiona, brzuch, biodra, uda – elektrostymulacja pomoże zredukować otyłość, ograniczyć tkankę tłuszczową, ujędrnić skórę i poprawić pracę mięśni brzucha. Redukcja obwodu ciała widoczna jest już nawet po pierwszych zabiegach. Natomiast po cyklu zabiegów mięśnie staną się mocniej napięte, a skóra jędrniejsza i wolna od grudek tłuszczowych, które wyglądają bardzo nieestetycznie.

  Pośladki – elektrostymulacja idealnie nadaje się przy spłaszczonych i opadniętych pośladkach tzw. "bridges". Nawet już po kilku zabiegach zobaczysz jak korzystnie wpłynie na ujędrnienie i podniesienie pupy. W ten sposób dojdzie do optycznego pomniejszenia i wysmuklenia figury.

  Do rezultatów należy m.in.:

  - zmniejszenie obwodu bioder, ud i pasa średnio o 5-11 cm
  - usprawnienie układu limfatycznego i stymulacja wydalania toksyn
  - poprawa sprężystości i elastyczności
  - stymuluje cyrkulację krwi
  - zwiększenie wydajności obiegu krwi
  - redukcja skórki pomarańczowej
  - wzmocnienie mięśni we wszystkich warstwach
  - wzrost syntezy kolagenu
  - usprawnia procesy odżywcze i przemianę materii w tkankach
  - pomoc przy leczeniu reumatyzmu, schorzeń mięśni i artretyzmu
  - pobudzenie rozkładu tłuszczu i likwidacja nadmiernie nagromadzonych zapasów tkanki tłuszczowej

   

 • Karboksyterapia,


  Niemająca sobie równych metoda na rynku medycyny estetycznej. 

  Co to za zabieg? 

  „Bąbelkowy zabieg” czyli karboksyterpia to zabieg wykorzystający niezwykłe właściwości dwutlenku węgla, który wprowadza się pod skórę. Ma on tę właściwość, że wywołuje różne rezultaty w zależności od tego w jakim miejscu zabieg zostanie wykonany.

  W celu redukcji cellulitu wprowadza się gaz we wskazazane miejsce ciała, co wywołuje wzmożoną aktywność tlenu w tym miejscu. Dochodzi do poprawy drenażu limfatycznego, mechanicznej redukcji złogów tłuszczowych oraz stymulacji produkcji kolagenu i elastyny. 

  Ponadto zastosowany na twarzy może pomóc w uzyskaniu młodszej i świeżej cery, a ponadto zredukowani cieni i worków pod oczami. CO2 wprowadzony w skórę na głowie może pomóc przy zmianach łuszczycowych i być wsparciem przy zapobieganiu łysieniu. 

  Gdy gaz wykona swoje zadanie zostanie usunięty z organizmu poprzez płuca. Daje to całkowicie bezpieczeństwo i gwarancję, że nie wywoła skutków ubocznych. Warto wiedzieć, że jego ilość wprowadzana pod skórę nie jest wyższa od objętości dwutlenka wytwarzanego przez nas organizm podczas ćwiczeń fizycznych. 

  TYLKO TERAZ PAKIET 3 ZABIEGÓW W CENIE 2

 • Masaż bańką chińską,


  W celu skutecznej eliminacji cellulitu polecamy Państwu masaż bańką chińską. Dodatkowo pomoże on ujędrnić skórę i wymodelować sylwetkę. Od tysiącleci znany był i stosowany w krajach azjatyckich w formie rytuału o uzdrawiającym i oczyszczającym charakterze. To jednak nie koniec zastosowań dla tej metody. U nas pozbędziesz się przy jego pomocy cellulitu, a także ujędrnisz i wygładzisz swoje ciało.

  Innowacyjność tej techniki polega na wspomożeniu rozkładu hydrolitycznego triacyloglicerolu oraz rozbijaniu komórek tkanki tłuszczowej. Ponadto w ramach metody redukcji cellulitu z wykorzystaniem Masażu Bańką Chińską stosujemy substancje o charakterze ujędrniającym i antycellulitowym. Poprawia to jego skuteczność. Masaż Bańką chińską przeprowadza się bardzo dokładnie, a dzięki jego intensywności pobudzane jest mikrokrążenie w organizmie. Usprawnia to wchłanianie składników aktywnych, w które wyposażone są nasze preparaty.

  Początkowe rezultaty możesz zaobserwować już po piątym masażu. Twoje ciało będzie ujędrnione i bez cellulitu, organizm zostanie pozbawiony toksyn, a sylwetka smuklejsza i wymodelowana. Zaś najbardziej optymalna liczba, to 10 zabiegów z 2 dniowymi przerwami. Polecamy uzupełnienie masażu ultradźwiękami.

   

ZADAJ NAM PYTANIE

Imię

Nazwisko

Adres E-mail

Treść pytania

Wyślij ico

Znajdź Nas

Godziny otwarcia:
pon-pt: 9:30 - 21:00
sob: 8:00 - 16:00

Więcej