spa

n
a

prezent

o
f
e
r
t
a

m
i
e
s
i
ą
c
a

c
e
n
n
i
k

REDUKCJA TKANKI TŁUSZCZOWEJ

 • Elektrostymulacja,


  BIERNE WYSZCZUPLANIE W SHINTAI DAY SPA RADOM  Dzięki elektrostymulacji Twoje mięśnie zostaną pobudzone poprzez impulsy elektryczne. Uzyskasz w ten sposób efekt zbliżony do ćwiczeń gimnastycznych. 90 minutowy trening możesz śmiało zamienić na pół godzinną elektrostymulację. Nagromadzony tłuszcz zostanie spalony, a mięśnie wzmocnione. W rezultacie zmniejszy się cellulit, zredukuje poziom tkanki tłuszczowej, a przy tym unikniesz nadmiernego rozrostu mięśni  


  Nasz salon kosmetyczny w Radomiu oferuje elektrostymulację w następujących patriach ciała:

  Brzuch, uda, biodra, ramiona – Pozwala to zredukować otyłość, wyeliminować tkankę tłuszczową, ujędrnić mięśnie brzucha i skórę. Zbędne centymetry w pasie stracisz już po pierwszych zabiegach. Natomiast w następstwie serii zabiegów uczynisz swoje mięśnie bardziej napiętymi, a skórę oczyszczoną z nieestetycznych grudek tłuszczu i bardziej jędrną. Jest świetną pomocą przy odchudzaniu. 

  Pośladki – tzw. "bridges", czyli zabieg dedykowany opadniętym i spłaszczonym pośladkom. Już po kilku kuracjach zauważysz pozytywny wpływ elektrostymulacji na zwiększenie jędrności i podniesienie pupy.  W efekcie Twoja figura optycznie się zmniejszy i wysmukli.

  W efekcie elektrostymulacji uzyskasz:
  - poprawione proporcje ciała i sylwetkę (obwód bioder, ud i pasa zredukuje się średnio o 5-11 cm)
  - rozłożenie się tłuszczu i likwidację jego nadmiernych zapasów
  - wyeliminowanie zwiotczenia, wywołanie efektu uelastycznienia i naprężenia
  - pobudzenie cyrkulacji krwi
  - poprawę metabolizmu
  - zmniejszenie cellulitu
  - wzmacnione i naprężone mięśnie
  - zwiększoną syntezę kolagenu i uelastycznienie mikrowłókien
  - poprawę zachodzenia procesów odżywczych i przemiany materii w tkankach
  - stymulację układu limfatycznego i wydalania toksyn
  - pomoc w leczeniu artretyzmu, reumatyzmu i schorzeń mięśni

 • Karboksyterapia,  Jedna z najbardziej rewolucyjnych metod stosowanych w nowoczesnej medycynie estetycznej!

  „Zabieg bąbelkowy” - tak często określa się karboksyterapię. Fakt ten nie jest przypadkowy, ponieważ do wykonania zabiegu wykorzystuje się dwutlenek węgla, który wprowadza się pod skórę. Jest dość wszechstronne rozwiązanie, ponieważ w zależności miejsca wstrzyknięcia CO2 można uzyskać różne rezultaty.

  Jeśli zaaplikujemy gaz na całe ciało możemy uzyskać redukcję rozstępów i blizn, utratę zbędnych centymetrów poprzez zmniejszenie tkanki tłuszczowej oraz eliminację skórki pomarańczowej.

  Ponadto zabieg ten można wykonać także na twarzy (dla jej odmłodzenia i redukcji worków pod oczami), a także na skórze głowy, gdzie karboksyterapia jest świetną pomocą w kwestii łysienia i zmian łuszczycowych.

  Na 7 dni wykonaniu po zabiegu, w rejonie ciała, w którym został wykonany zachodzi zwiększona aktywność tlenu. Dwutlenek węgla dodatkowo mechanicznie rozbija skumulowane warstwy komórek tłuszczowych, ułatwia produkcję elastyny i kolagenu, jak również wzmaga drenaż limfatyczny.

  Później CO2 przemieszcza się do płuc, gdzie w sposób naturalny i typowy zostaje usunięty na zewnątrz organizmu. Jest to rękojmią pełnego bezpieczeństwa terapii, z którą nie wiążą się żadne skutki uboczne. Objętość dwutlenku węgla wstrzykiwana do organizmu stanowi mniej więcej tyle, ile nasz organizm produkuje podczas fizycznego wysiłku.

  TYLKO TERAZ PAKIET 3 ZABIEGÓW W CENIE 2

   

 • Masaż bańką chińską,

  Metoda ta posiada długą wielotysięczną tradycję i uważana jest w krajach orientu za zabieg uwalniający ciało z toksyn i rytułał korzystnie wpływający na całościowy stan zdrowia.  My jednak przygotowaliśmy dla Ciebie dodatkowe zastosowanie tego masażu. W naszym salonie kosmetycznym w Radomiu  masaż bańką chińską pozwoli Ci zarazem nadać odpowiedni kształt Twojej sylwetce, zredukować celulilit i ujędrnić skórę. Będzie to możliwe dzięki rozbijaniu tkanki tłuszczowej i wzmożonemu procesowi lipolizy. 

  Dla wzmocnienia skuteczności zabiegu wykorzystujemy w jego ramach preparaty ujędrniające i antycellulitowe. Pobudzamy mikrokrążenie organizmu poprzez wykonywanie masażu w sposób bardzo dokładny i intensywny. Pozwala to na skuteczniejszą absorbcję substancji aktywnych, które znajdują się w preparatach wykorzystywanych w trakcie zabiegu.

  Dzięki temu masażowi Twoje ciało będzie bardziej jędrne i gładkie, toksyny usunięte z organizmu, a sylwetka nabierza oczekiwanych przez Ciebie kształtów pozbawionych cellulitu! Już po piątym zabiegu zobaczysz pierwsze rezultaty, a dla osiągnięcia pełni zadowolenia proponujęmy serię 10-ciu zabiegów z dwudniowymi przeprawami,

  Dla lepszego efektu jędrnej i wygładzonej skóry polecamy uzupełnienie masażu zabiegiem z ultradźwiękami. 

ZADAJ NAM PYTANIE

Imię

Nazwisko

Adres E-mail

Treść pytania

Wyślij ico

Znajdź Nas

Godziny otwarcia:
pon-pt: 9:30 - 21:00
sob: 8:00 - 16:00

Więcej