spa

n
a

prezent

o
f
e
r
t
a

m
i
e
s
i
ą
c
a

c
e
n
n
i
k

ZABIEGI DLA PANÓW

 • Zabiegi pielęgnacyjne,  Nasz salon kosmetyczny w Radomiu pomaga zadbać o atrakcyjną aparycję także aktywnym, dbającym o siebie mężczyznom.  

  Oczyszczona cera i wymodelowana sylwetka to coś więcej niż tylko moda – to konieczność. Od tego jak wyglądasz zależy, jak postrzegają Cię klienic, pracodawcy i kobiety.  Kuracje dedykowane specjalnie dla mężczyzn i adekwatne do Twoich potrzeb kosmetyki nowej generacji, pozwolą Ci uzyskać długo utrzymująct się rezultat i dobre samopoczucie.

  Rytuał Zeusa

  Polega on na syntezie peelingu solnego o właściwościach orzeźwiających z relaksacyjnym masażem całego ciała. Rytuał dopasowany do skóry mężczyzny, zagwarantuje idealną regenerację, uwolni energię i siły witalne oraz poprawi samopoczucie.

  Rytuał Zeusa sprawi, że poczujesz się niczym młody bóg!

  Zabieg intensywnie nawilżający na twarz

  Przygotowany jest dla skóry wymagającej, charakterystycznej dla mężczyzn. Specjalne preparaty wzbogacone są o naturalne substancje aktywne, posiadające lekką i nietłustą konsystencję, a także przyjemnymy i świeży zapach. Zadowolą gust mężczyzn o bardzo wymagających oczekiwaniach, ponieważ na powierzchni skóry nie pozostanie po nich tłusty film.

  Depilacja dla Mężczyzn

  O swoją aparycję zaczyna dbać coraz większa ilość mężczyzn. Standardem powoli staje się klatka piersiowa, która jest gładka i opalona. 

  Depilację dla mężczyzn w naszym salonie kosmetycznym w Radomiu stosujemy przy użyciu wosku, pasty cukrowej, a także techniki depilacji laserowej. Każdy nasz klient jest specjalnym gościem i zapewniamy mu profesjonalne, indywidualne podejście i miłą atmosferę.

  *Depilacja laserowa LIGHT SHEER została uznana za najbardziej skuteczną technikę trwałej epilacji. Pozwala ona zaoszczędzić bólu oraz czasu, który przy innych metodach należy przeznaczyć na nieprzyjemne zabiegi pielęgnacyjne.

 • Masaż,  Masaż sportowy

  Masaż ten polecany jest osobom, które sport uprawiają zarówną na poziomie amatorskim, rekreacyjnym jak i zawodowym. Każda dziedzina sportu posiada swój indywidualną metodę masażu sportowego. Dziękie temu możemy skupić się jedynie na wybranym obszarze ciała, wymagającym specjalnej opieki ze względu na podatność na przeciążenia, agresywne ruchy, czy stres. Korzystać można z niego na dwa sposoby: jako stymulacja aparatu ruchu przed uprawieniem sportu lub jako łagodzenie wyników wzmożonego wysiłku. Dobrze dobrany masaż sportowy pomoże w profilaktyce przeciw urazom, poprawieniu wytrzymałości, a także przygotuje cały organizm do najodpowiedniejszej wydajności.

  Dostępne są różne formy zabiegu sprotowego i można stosować go zarówno przed wysiłkiem jak i w przerwie pomiędzy wysiłkami lub po zakończonym wysiłku.

  Masaż polecamy jako:

  - osobom ćwiczącym na siłowni, z obciążeniem, cross fit
  - przygotowawanie przed zawodami, ze szczególnym uwzględnieniem tych dyscyplin, które angazują więcej niż jedną grupę mięśniową np. bieganie, sporty wodne i zimowe, gry zespołowe, sztuki walki
  - usprawnienie po kontuzjach i urazach
  - każdorazowo jako regerację po bardzo angażującym wysiłku (w celu zapobięgnięcia wystąpienia zakwasów)

  Masaż sportowy z bambusem:

  Polecamy przede wszystkim osobom:
  - cierpiącym na nadmierne napięcie mięśniowe
  - posiadające mezomorficzny typ budowy ciała
  - będącym wyczynowcami
  - które trenują intensywnie i nie mają na regenerację czasu

  Zabieg ten stosujemy przy użyciu pałeczek bambusowych o zróżnicowanej wielkości. W trakcie trwania masaży dopasowują się one do kształtu mięśni. Masażysta wykona pałeczkami bardzo dynamiczne ruchy oklepywania i ugniatania, stosując zmienny rytm i natężenie, dołączając do tego ruchy głębokiego głaskania.

  Masaż kalifornijski:

  Jeśli potrzebujesz rozluźnienia, to zabieg ten jest w sam raz dla Ciebie! Masażysta wyeliminuje wszelkie napięcia poprzez spokojne, ładone, powolne i rytmiczne ruchy. Twoja skóra zostanie odżywiona, obieg krwi usprawniony, toksyny usunięta, a przepływ krwi dobrze stymulowany. Twoje mięśnie będą odprężone, a Ty uzyskasz mocną dawkę relaksu. Masażowi podlega całe ciało, także głowa. Masaż kaliforniejski przywróci Ci równowagę i pomoże zredukować stres, ponadto pozwoli też weliminować emocjonalne i fizyczne blokady.  

ZADAJ NAM PYTANIE

Imię

Nazwisko

Adres E-mail

Treść pytania

Wyślij ico

Znajdź Nas

Godziny otwarcia:
pon-pt: 9:30 - 21:00
sob: 8:00 - 16:00

Więcej