spa

n
a

prezent

o
f
e
r
t
a

m
i
e
s
i
ą
c
a

c
e
n
n
i
k

POPRAWA WYGLĄDU UST

 • Wypełnienie,

  Proces starzenia się ust jest niestety nieuniknioną konsekwencją mijających lat. W jego efekcie tracą one swój pierwotny jędrny wygląd poprzez wiotczenie, odwodnienie oraz zwężenie czerwieni wargowej. Salon kosmetyczny Shintai w Radomiu posiada jednak skuteczny sposób w walce z procesem starzenia się ust. Jest nim kuracja kwasem hialuronowym.

  W przeciwieństwie do toksyny botulinowej kwas hialuronowy występuje w ludzkim organizmie w sposób całkowicie naturalny i jest w pełni bezpieczny. Sprężystość ust wzrasta po wstrzyknięciu kwasu hialuronowego ze względu na jego właściwości odpowiedzialne za wiązanie wody. W ten sposób usta są lepiej nawilżone i bardziej jędrne. Efekt zabiegu utrzymuje się nawet do 9 miesięcy.

  W ciągu ok. 3 dni po zabiegu należy chronić usta przed promieniami słonecznymi (nie można się opalać), a także przed nadmiernym ciepłem (nie można korzystać z solarium i sauny).

  Nie możesz wykonać tego zabiegu, jeśli:

  - cierpisz na choroby układu immunologicznego
  - jesteś w ciąży
  - karmisz dziecko piersią
  - masz skłonności do blizn przerostowych
  - na Twojej skórze pojawiły się stany zapalne lub infekcje

   

 • Mezoterapia mikroigłowa,


  Mezoterapia mikroigłowa - dermapen

  W naszym salonie kosmetycznym w Radomiu zscalamy umiejętności kosmetologiczne z medycznymi. Dzieje się to dzięki zastosowaniu mezoterapii mikroigłowej. 

  Zabieg prowadzi do tego, aby najpierw w sposób bezpieczny i kontrolowany uszkodzić powierzchniowe warstwy naskórka, a w efekcie przyczynia się do zwiększenia produkcji kolagenu i elastyny, co uczyni Twoją skórę lepiej nawilżoną, odżywioną i ujędrnioną. Mówiąc krótko nabierze zdrowego wyglądu. Żywe warstwy komórek ulegną wzrostowi, dzięki wywołaniu intesnywnego podziału unipotencjalnych komórek prekursorowych, ulokowanych w najgłębszej warstwie naskórka. Metoda ta składa się z dwóch elementów: wykonania nakłuć drobnymi igiełkami o długości 0,75mm, umieszczonych na specjlanej obrotowej rolce (tzw. skin roller) oraz z wprowadzenia koktajlu ze składnikami aktywnymi. Dzięki nakłuciom zwiększa się przepuszczalność skóry w tej mierze. Dlatego też tak mała głębokość nakłuć jest w zupełności wystarczająca. 

  Dzięki wykorzystaniu tej metody pomożemy Ci odmłodzić Twoją twarz, dokonać jej liftingu oraz wymodelować jej owal. Ujędrniona i rozjaśniona twarz pozbawiona będzie rozszeroznych porów, a także zmniejszenie głębokości zmarszczek, bruzd, blizn i roztępów. 

  Mezoterapia jest w naszym salonie kosmetycznym realizowana w warunkach sterylnych przy użyciu specjalistycznego urządzenia tzw. dermapen. Przed rozpoczęciem korzystania z zabiegów, dbając o bezpieczeństwo i higienę przeprowadzanego zabiegu, każda pacjentka ma obowiązek nabyć własny skin roller w naszym salonie.

  Dla osiągnięcia najlepszych rezultatów należy wykonywać ją w seriach od 3 do 10 zabiegów z przerwami liczącymi 7-14 dni.

  W celu troski o skórę nie wolno opalać się (24h po zabiegu), korzystać z sauny (24h po zabiegu), pływać w basenie (24h po zabiegu), a także odraża się stosowania makijażu (12h po zabiegu)

  Terapia mikroigłowa może stać się świetnym zamiennikiem dla m.in. mezoterapii igłowej.

   

ZADAJ NAM PYTANIE

Imię

Nazwisko

Adres E-mail

Treść pytania

Wyślij ico

Znajdź Nas

Godziny otwarcia:
pon-pt: 9:30 - 21:00
sob: 8:00 - 16:00

Więcej