spa

n
a

prezent

o
f
e
r
t
a

m
i
e
s
i
ą
c
a

c
e
n
n
i
k

PRZEBARWIENIA SKÓRY

 • Kwasy,


  Kwasy owocowe - złuszczanie naskórka o charakterze chemicznym 

  Kosmetolodzy i lekarze są dzisiaj zgodni, że substancje zawierające kwasy owocowe, umożliwiają poprawę kondycji suchej skóry, a także posiadającej objawy starzenia. 

  Złuszczanie i ograniczanie wielkości zrogowaciałej części naskórka to jedne z ich najważniejszych kompetencji. Dzięki temu unikniesz tworzenia się zaskórników, a substancje czynne z kosmetyków będą łatwiej docierać w głąb skóry. Tam kwasy pobudzą działanie fibroblastów, w efekcie czego dojdzie do wzmożonej produkcji kolagenu i elastyny. 

  Zredukowanie zmarszczek, eliminacja trądziku, usunięcie rozszerzenia porów, aktywizację mikrokrążenia skórnego, nawilżenie skóry oraz wyrównanie pigmentacji. Takich efektów możesz spodziewać się po zastosowaniu naszych zabiegów, wykorzystujących kwasy owocowe. 

  Nowość!

  Jesienne kuracje przy użyciu chemicznego złuszczania naskórka

  Spadające z drzew liście i coraz zimniejsze wiatry przypominają nam, że lato już się skończyło. To świetny moment, aby zadbać o swoją cerę, która o tej porze roku może być naznaczona różnymi niedoskonałościami. Należeć mogą do nich choćby spowodowane słońcem przebarwienia, wysuszenie skóry, czy trądzik. To wystarczający argument, aby zdecydować się na oczyszczający zabieg. 

  Chcąc zaoferować Ci rozwiązanie tych i innych problemów przygotowaliśmy oczyszczanie twarzy Kwasem Migdałowym i Mlekowym 33%

  Kwasy owocowe zawarte w naszych preparatach pomogą Ci cały czas czerpać przyjemność z posiadania pięknej cery. 

 • Mikrodermabrazja,


  Mikrodermabrazja Diamentowa Shintai


  Mikrodermabrazja Diamentowa jest to bezinwazyjny zabieg  oczyszczający skórę.
  Skierowany jest do osób w każdym wieku chcących:

  - Poprawić kondycję swojej skóry
  - Odświeżyć swoją skórę
  - Pozbyć się efektu rozszerzonych porów
  - Wygładzić swoja skórę
  - Pozbyć się niedoskonałości skóry
  - Zniwelować drobne zmarszczki mimiczne

  Podczas zabiegu Mikrodermabrazji oczyszczamy skórę ze zrogowaciałego naskórka w sposób mechaniczny. Oznacza to, że do przeprowadzenia zabiegu używamy specjalnych głowic emitujących lekkie podciśnienie wyposażonych w Diamentowe końcówki.

  Lekko przesuwane po skórze głowice w delikatny, lecz dokładny sposób ścierają nadmiar zrogowaciałego naskórka. Efekt zabiegu widoczny jest bezpośrednio po jego zakończeniu. W szybki i przyjemny sposób możemy  sprawić, że nasza skóra będzie wyglądała dużo lepiej.

  Efekty Mikrodermabrazji:
  - wyraźne wygładzenie i odświeżona skóra
  - wyrównanie kolorytu i poprawa elastyczności
  - bez przebarwień posłonecznych i starczych
  - spłycenie powierzchownych zmarszczek
  - zwężenie rozszerzonych porów
  - redukcja rozstępów i blizn
  - poprawienie nawilżenia skóry
  - redukcja trądziku i blizn potrądzikowych

  Zabiegi Mikrodermabrazji przynoszą najlepsze rezultaty wykonywane w serii 4-8 zabiegów w zależności od rodzaju skóry oraz jej problemu. Przerwa pomiędzy zabiegami wynosi ok 2-3 tygodni. Odstęp ten jest trochę dłuższy niż przy innych zabiegach pielęgnacyjnych ze względu na to, że musimy dać naszej skórze czas na regenerację i odnowienie się.

  Warto wspomnieć, że oczyszczona Mikrodermabrazją skóra lepiej i łatwiej przyswaja składniki aktywne. Zarówno pielęgnacja gabinetowa jak i domowa będzie o wiele skuteczniejsza niż dotychczas.

  Z tego względu zalecamy połączenie zabiegów Mikrodermabrazji z Zabiebiem Sonoforezy, podczas którego wtłaczamy przy pomocy ultradźwięków w głąb skóry składniki aktywne zawarte w naszych preparatach.  Mikrodermabrazja Diamentowa na Ciało

  Zabiegi Mikrodermabrazji możemy wykonywać również na ciele w celu zniwelowania takich problemów skórnych jak:

  - Rozstępy
  - Utrata jędrności skóry
  - Blizny

  Zabieg w takich przypadkach przeprowadzany jest intensywniej niż w przypadku Mikrodermabrazji Twarzy. Przy Mikrodermabrazji wykonywanej na ciele do zabiegów używamy większych i nieco ostrzejszych głowic Diamentowych.

ZADAJ NAM PYTANIE

Imię

Nazwisko

Adres E-mail

Treść pytania

Wyślij ico

Znajdź Nas

Godziny otwarcia:
pon-pt: 9:30 - 21:00
sob: 8:00 - 16:00

Więcej