spa

n
a

prezent

o
f
e
r
t
a

m
i
e
s
i
ą
c
a

c
e
n
n
i
k

ZABIEGI NA OKOLICE OCZU

 • Karboksyterapia,


  Mikrodermabrazja Diamentowa Shintai

  W celu oczyszczenia Twojej skóry polecamy zabieg mikrodermabrazji diamentowej. Ponadto warto skorzystać z niego dla:

  - Poprawy kondycji skóry
  - Eliminacji efektu rozszerzonych porów
  - Odświeżenia skóry
  - Likwidacji niedoskonałości skóry
  - Usunięcia drobnych zmarszczek mimicznych
  - Wygładzenia skóry

  Oczyszczenie skóry w ramach mikrodermabrazji odbywa się mechanicznie, ponieważ w jej ramach korzystamy ze specjalistycznych głowic, które emitują delikatne podciśnienie. Głowice te zakończone są diamentowymi końcówkami.

  Delikatne przesunięcie głowicy po skórze pozwalają skutecznie zetrzeć zbyt dużą ilość zrogowaciałego naskórka, a rezultat będzie dostrzegalny już po zakończeniu trwania zabiegu. Dzięki temu szybko i przyjemnie sprawisz, że wygląd Twojej skóry ulegnie znacznemu poprawieniu.

  Mikrodermabrazja wygładzi i odświeży Twoją skórę, a także wyrówna jej koloryt i zwiększy elastyczność. Pomoże Ci pozbyć się przebarwień wywołanych nadmiernym narażeniem skóry na działanie słońca, jak również tych związanych z upływem lat. W jej efekcie zmarszczki powierzchniowe ulegną spłyceniu, a pory zostaną zwężone. Rozstępy natomiast i blizny wyraźnie się zredukują, podobnie jak trądzik i blizny z nim związane.

  Dla uzyskania jak najbardziej optymalnego efektu zaleca się, aby zabiegi te były wykonane od 4 do 8 razy w odstępach liczących ok 2 – 3 tygodnie. Długość tej przerwy jest związana z potrzebą czasu na regenerację skóry.

  Ponadto w efekcie wykonania mikrodermabrazji skóra jest bardziej podatna na przenikanie substancji czynnych. Dzięki temu zwiększy się wydajność wszelkich praktyk pielęgnacyjnych – zarówno tych wykonywanych w naszym salonie kosmetycznym w Radomiu, jak i tych wykonywanych samodzielnie w domu.

   

   

 • Zabieg pielęgnacyjny,

  Skóra wokół oczu ze względu na swój niezwykle delikatny charakter wymaga odpowiedniej pielęgnacji, która utrzyma ją w odpowiedniej kondycji. Odpowiednie zabiegi profilaktyczne zapewnią jej jędrność oraz gładkość.

  Zabieg pielęgnacyjny na okolice oczu jest skierowany głównie do osób, które zmagają się z następującymi problemami:

  - zmarszczki mimiczne wokół oczu (kurze łapki)

  - cienie i opuchnięcia pod oczami

  - opadające powieki

  Zabiegi pielęgnacyjne w salonie Shintai w Radomiu są skierowane dla osób w każdym wieku.

  Dodatkowym atutem są właściwości preparatów marki Ella Bache, które używane są przez kosmetologów Shintai. Ich zastosowanie znacznie przyczynia się do rewitalizacji skóry okolic oczu. Stanie się ona ponownie jędrna, gładka oraz odpowiednio odżywiona. Efekty widać już bezpośrednio po zabiegu.

   

ZADAJ NAM PYTANIE

Imię

Nazwisko

Adres E-mail

Treść pytania

Wyślij ico

Znajdź Nas

Godziny otwarcia:
pon-pt: 9:30 - 21:00
sob: 8:00 - 16:00

Więcej