spa

n
a

prezent

o
f
e
r
t
a

m
i
e
s
i
ą
c
a

c
e
n
n
i
k

NACZYNKA

 • Mezoterapia mikroigłowa,


  Mezoterapia mikroigłowa - dermapen


  Kosmetologia i medycyna łączą się z sobą w ramach mezoterapii mikroigłowej. 

  Prowadzone w sposób kontrolowany nakłucia, uzupełnione o skoncentrowany koktajl stanowią rdzeń tej metody. W naszym salonie kosmetycznym odbywa się ona w warunkach wysokiej sterylności przy użuciu profesjonalnego urządzenia o nazwie dermapen.

  W ten sposób wierzchnie warstwy naskórka ulegają uszkodzeniu, co powoduje wzrost produkcji elastyny i kolagenu. Poprawia się również przepuszczalność skóry względem aktywnych substancji. Dzięki wzmożonemu podziałowi komórek należących do stratum germinativum dochodzi do wzrostu żywych warstw żywych komórek. 

  Najbardziej optymalne wyniki można osiągnąć wykonując serię ok. 3-10 zabiegów w odstępach 1-2 tygodniowych. 

  Przez min. dobę po wykonaniu zabiegu nie wolno opalać się, a także korzystać z sauny i basenu. Prze ok. pół doby odradzamy również nakładanie makijażu. 

  Dzięki terapii mikroigłowej masz szansę odmłodzić swoją twarz i poddać ją zarazem liftingowi i remodelingowi, a także pozbyć się rozszerzonych porów. Ponadto w ramach zabiegu dojdzie dospłycenia zmarszczek, oraz bruzd, blizn i rozstępów. Skóra zaś stanie się rozjaśniona i ujędrniona.  


  Metoda ta stanowi świetną konkurencję dla innych działań tego typu, takich jak mezoterapia igłowa.

  Skin Roller, z którego korzystamy w ramach zabiegu jest malutką, obracającą się rolką, która została pokryta drobnymi igiełkami, posiadającymi 0,75mm długości. W ten sposób głębokość, na której działa nie jest duża. Mimo to uzyskujemy wysoką skuteczność dzięki wprowadzeniu składników aktywnych, dla których głębokość ta jest wystarczająca. Ponadto nakłucia pobudzają skórę, aby naturalnie się odbudowywała i regenerowała. Dzieje się to poprzez syntezę kolagenu oraz elastyny. 

   

 • Zabieg pielęgnacyjny,

   

  Jednym z głównych zabiegów pielęgnacyjnych pozwalającym przywrócić blask i odpowiednią kondycję jest zabieg intensywnie rozświetlający – eclat instantane.

  Zabieg skierowany głównie do osób, których skóra zdradza objawy zmęczenia i obniżonej witalności.

  Zabieg polecamy również osobom przygotowującym się na specjalne okazje, które chcą aby ich skóra wyróżniała się odpowiednim rozświetleniem i blaskiem.

   

  Drugim zabiegiem pielęgnacyjnym dla skóry naczyniowej proponowanym przez zespół Shintai jest zabieg rozjaśniający.

  Do jego głównych zalet należy zaliczyć uzyskanie trwałego efektu rewitalizacji i rozświetlenia skóry oraz relaksu i wypoczynku.

  Zespół Shintai salonu kosmetycznego w Radomiu w celu realizacji tego zadania proponuje zabieg z użyciem urządzenia Vacu Well. Działa ono w oparciu o wykorzystanie metody podciśnienia w połączeniu z użyciem promieni cieplnych (podczerwień). Ich użycie pozwala na rozgrzanie tkanki i mieśni oraz pobudzenie krążenia oraz metabolizmu. Efektem jest oczyszczenie skóry z toksyn oraz jej ujędrnienie.

  Dodatkowo dzięki efektowi podciśnienia przyspieszone zostaje krążenie krwi w takich miejscach jak - talia, uda, brzuch oraz pośladki.

ZADAJ NAM PYTANIE

Imię

Nazwisko

Adres E-mail

Treść pytania

Wyślij ico

Znajdź Nas

Godziny otwarcia:
pon-pt: 9:30 - 21:00
sob: 8:00 - 16:00

Więcej