spa

n
a

prezent

o
f
e
r
t
a

m
i
e
s
i
ą
c
a

c
e
n
n
i
k

PIELĘGNACJA DŁONI I STÓP

 • Manicure,


  Mnogość szkodliwych czynników zewnętrznych, które wciąż oddziałują na Twoje dłonie, powoduje konieczność systematycznej troski i pielęgnacji. Aby móc nieprzerwanie cieszyć się ich zdrowym i pięknym wyglądem, warto poświęcić odrobinę czasu na manicure. W naszym salonie piękności w Radomiu pomożemy Ci otoczyć Twoje dłonie opieką proponując dla nich szereg świetnych zabiegów.

  Zapewniamy bogatą ofertę zabiegów manicure oraz pielęgnacyjnych z wykorzystaniem tak prestiżowych kosmetyków jak Nail Tek, Alessandro, Orly, Peggy Sage, OPI i Jessica. Nasze kosmetyczki wydobędą z Twoich dłoni ich naturalne piękno i wdzięk. Dzięki temu te jedne z najważniejszych wizytówek człowieka będą zawsze stały na wysokości powierzonych im zadań. 

  Zapraszamy serdecznie wszystkie osoby z Radomia, a także jego okolic, które dla swoich dłoni pragnęłyby opieki o najwyższych standardach. 

 • Podologia,  W ramach Podologii nasze kosmetyczki zajmą się pielęgnowanie Twoich dłoni i stóp. Pomogą także przy takich niedogodnościach jak:

  • odciski
   - popękane pięty
   - nagniotki
   - wrastające paznokcie
   - modzele

   Dzięki leczniczemu pedicure możesz pozbyć się ich w naszym salonie w Radomiu. 

   Nasi specjaliści służą także swoją wiedzą i doświadczeniem. Zachęcamy do umówienia się na wizytę dotyczącą Doractwa i Diagnostyki podologicznej. W jej ramach zdiagnozujemy stan skóry Twoich stóp, a także zdefiniujemy dokuczający Ci problem.

   W trakcie pedicure leczniczego pomożemy Ci również dobrać właściwą pielęgnację domową przy użyciu kosmetyków marki Gehwol.
 • Pedicure,


  Stopy, jak każdy inny fragment Twojego ciała, również wymagają opieki i troski. Dbając o ich wrażliwą i pełną delikatności skórę możesz na długo utrzymać ich piękny i zdrowy wygląd. Z odmłodzonymi stopami, rozpieszczonymi dzięki pedicure, będziesz przygotowana na każdą okazję. Przyjdź do naszego salonu kosmetycznego w Radomiu i pozwól nam o nie zadbać. 

  Korzystając z cenionych kosmetyków Nail Tek, Alessandro, Orly, Peggy Sage, OPI i Gehwol przygotowaliśmy dla Ciebie i Twoich stóp szeroki wachlarz zabiegów pielęgnacyjnych.

ZADAJ NAM PYTANIE

Imię

Nazwisko

Adres E-mail

Treść pytania

Wyślij ico

Znajdź Nas

Godziny otwarcia:
pon-pt: 9:30 - 21:00
sob: 8:00 - 16:00

Więcej