Zab
i
egi

Mezoterapia mikroigłowa

Mezoterapia mikroigłowa - dermapen

W naszym salonie kosmetycznym spotykają się technologia medyczna oraz kosmetyczna i łączą się w jedno w zabiegu mezoterapii mikroigłowej. 

Skoncentrowany koktajl i kontrolowane nakłucia to dwa elementarne części tego zabiegu. W Shintai Day SPA w Radomiu jest on wykonywany przy użyciu specjalistycznego urządzenia, znanego pod nazwą dermapen. Nasi kosmetolodzy dbają, aby zabieg odbywał się w całkowicie sterylnych warunkach.  

W ramach mezoterapii mikroigłowej w sposób kontrolowany uszkadzane są powierzchniowe warstwy naskórka. Dzięki temu Twoja skóra jest pobudzona do produkcji elastyny i kolagenu, a składniki aktywne są przez nią lepiej przepuszczane. Następuje intensywny podział komórek warstwy podstawnej naskórka, co sprawia wzrost żywych warst komórek. W efekcie skóra jest bardziej nawilżona i odżywiona, nabiera blasku i jędrności, a także wygląda zdrowiej. 

Jeśli chce się osiągnąć najlepsze rezultaty, to najlepiej wykonywać tę kurację co 7-14 dni w seriach od 3 do 10 zabiegów. 

W ramach troski o skórę nie można się opalać, a także korzystać z sauny i basenu, przez minimum dobę po zabiegu. Ponadto nie powinno się wykonywać makijażu przez ok. 12 godzin po zabiegu. 

Mezoterapia mikroigłowa jest innowacyjną metodą, która pozwoli Ci na: odmłodzenie i lifting Twojej twarzy, remodeling twarzy- poprawę owalu, jak również na zniwelowanie rozszerzonych porów, spłycenie zmarszczek, bruzd, blizn i rozstępów. Pomoże także przy rozjaśnieniu skóry twarzy lub ogólnym ujędrnieniu skóry.

 

W Shintai dbamy o to, aby zawsze na bieżąco śledzić nowości pojawiające się na rynku kosmetycznym.  Dla zadowolenia naszych klientek zależy nam, aby regularnie wprowadzać do naszej ofery innowacyjne zabiegi pozwalające na pielęgnację twarzy i ciała.

Terapia mikroigłowa jest świetną alternatywną wobec innych zabiegów medycyny estetycznej, jak np. mezoterpia igłowa.

Cennik ico

ZADAJ NAM PYTANIE

Imię

Nazwisko

Adres E-mail

Treść pytania

Wyślij ico