Zab
i
egi

Karboksyterapia


W Shintai Day SPA Radom czeka na Ciebie najważniejsze odkrycie medycyny kosmetycznej od momentu wynalezienia toksyny botulinowej!


Czego powinnaś oczekiwać od tego zabiegu?

„Bąbelkowy zabieg”, bo tak pieszczotliwie nazywana jest karboksyterapia, opiera się na aplikacji pod skórę dwutlenku węgla (określanego wzorem sumarycznym CO2). Niezwykle zaskakujący jest w karboksyterapii fakt, że zależnie od miejsca wprowadzenia gazu przynosi ona całkowicie różne efekty. Śmiało można nazwać ją panaceum medycyny kosmetycznej!

Jeśli zaaplikujemy CO2 w miejscu:

- twarzy, to uzyskamy odmłodzoną i odświeżoną cerę. Ponadto możemy dokonać redukcji worków lub cieni pod oczami. 
- ciała to blizny i rozstępy zostaną zredukowane, cellulit ograniczony, a tkanka tłuszczowa zmniejszona. 
-skórę głowy to zyskamy pozytywne efekty na zmiany łuszczycowe, jak również poważne wsparcie w walce z łysieniem.

Przez tydzień po zabiegu należy spodziewać się zwiększonej cyrkulacji tlenu w miejscy wprowadzenia CO2. Ponadto dwutlenek węgla pobudza produkcję kolagenu i elastyny oraz rozbija mechanicznie złogi tłuszczowe. Występuje również zwiększony drenaż limfatyczny. Ostatecznie dwutlenek węgla zostaje naturalną drogą usunięty z organizmu poprzez nasze płuca. Nie musisz martwić się o swoje bezpieczeństwo. Objętość gazu aplikowanego podczas karboksyterapii jest podobna do objętości CO2, jaką wytwarza Twój organizm sam podczas wysiłku fizycznego. Zabieg nie wywołuje skutków ubocznych i jest w pełni bezpieczny. 

TYLKO TERAZ PAKIET 3 ZABIEGÓW W CENIE 2

 
Cennik ico

ZADAJ NAM PYTANIE

Imię

Nazwisko

Adres E-mail

Treść pytania

Wyślij ico