Sprzęt

?Nieoszlifowany diament nie świeci?

Filozofia naszego gabinetu kosmetycznego i SPA odzwierciedla
inspirację kulturą Japonii, według której piękno to obraz duszy, myśli
i emocji w najdoskonalszej z form czyli ludzkim ciele.

Więcej ico

Jacuzzi

Jacuzzi w Shintai Day SPA jest wygodne, duże i bardzo klimatyczne z tłoczonym w wodzie wysokim ciśnieniem przez dmuchawy dające pęcherzyki powietrza oraz przyjazne dla oka światełka wbudowane w jacuzzi zmieniające co jakiś czas kolor, które zapewniają idealny hydromasaż i relaks. Ciepła woda opływa całe ciało i dzięki oddziaływaniu termicznemu oraz hydrostatycznemu zapewnia przyjemne rozluźnienie całego ciała i relaksuje. Przyjmując wygodną pozycję, pozbywamy się uczucia zmęczenia, niepokoju i osiągamy stan całkowitego odprężenia. Jacuzzi podnosi ciepłotę ciała oraz poprawia przemianę materii. Masaż wodny zmniejsza napięcie mięśni, bóle głowy, poprawia nastrój i zapewnia spokojny sen. Jest także doskonałym zabiegiem kosmetycznym – poprawia ukrwienie i ujędrnia skórę, przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej, redukując cellulit. Kąpiel w bąbelkach uwalniania endorfiny – związki, które są naturalnymi środkami przeciwbólowymi,  dodającymi energii i poprawiającymi samopoczucie.

Zalety korzystania z naszego jacuzzi:
Z masażu wodnego mogą korzystać wszyscy, także dzieci i starsze osoby. Docenią go zwłaszcza ci, którzy przez wiele godzin dziennie pracują w pozycji stojącej lub siedzącej, co źle wpływa na kręgosłup i krążenie. Cierpiącym na choroby zwyrodnieniowe wodny masaż ukoi bóle stawów. Wspomoże też leczenie rwy kulszowej. U zestresowanych i przemęczonych zmniejszy napięcie mięśni, ból głowy, poprawi nastrój i zapewni dobry sen.
Znakomicie sprawdza się w kosmetyce. Poprawia ukrwienie skóry, przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej, redukując cellulit. U kobiet po porodzie przywraca sprężystość mięśni brzucha. Kąpiele w wannach z hydromasażem poleca się też przy problemach ze skórą, osteoporozie i zaburzeniach trawienia.

Cennik ico