Zespół

spa

na

prezent

o
f
e
r
t
a

m
i
e
s
i
ą
c
a

c
e
n
n
i
k

Zespół Shintai

mgr Edyta Kluś

mgr Edyta Kluś

właściciel, Mgr kosmetologii, podolog

Założycielem salonów Shintai Day SPA jest mgr kosmetologii Edyta Kluś, absolwentka uniwersytetu medycznego w Łodzi wydziału farmacji oraz kierunku kosmetologia estetyczna w Warszawie. Pierwszy salon Shintai powstał w 2009 roku. W trakcie pracy zawodowej cały czas dba o profesjonalizm i poszerzanie kompetencji zawodowych kończąc prestiżowe kursy z zakresu medycyny estetycznej, min: Light Sheer Hair Removal Laser, CarboxyterapY, Endermologie Lipomassage LPG, peelingi medyczne zastosowanie Yellow Peel, Mandel 50, Mandel Plus: właściwości i wskazania z punktu widzenia kosmetologii, dermatologii i medycyny estetycznej. Szkolenia z zakresu wykorzystania kwasu hialuronowego w medycynie estetycznej: mezoterapia mikroigłowa, mezoterapia igłowa. Szkolenia z  użycia kwasu hialuronowego usieciowanego, wypełniacze techniki wypełnień okolic: lwia zmarszczka, zmarszczki poprzeczne czoła, bruzda nosowo - wargowa. Modelowanie kwasem hialuronowym usieciowanym ust: konturowanie, wypełnianie, podnoszenie kącików, zmarszczki palacza. Szkolenia z kosmetyka pielęgnacyjna prestiżowych marek: Jean D'arcel, Thalgo, Ella Bache.

Mgr Edyta Kluś należy do grona pierwszych absolwentów studiów podyplomowych podologii w Polsce, ukończonych w 2011r, oraz licznych szkoleń wzbogacających wiedzę i doświadczenie z zakresu pielęgnacji kończyn dolnych.

Aktualnie mgr Edyta Kluś rozwija nowatorską w swojej koncepcji i podejściu sieć Shintai Day SPA, w których nasi goście znajdują się pod kompleksową opieką najwyższej klasy specjalistów z zakresu kosmetyki, kosmetologii oraz medycyny estetycznej. Szkoleniowiec, coraz chętniej dzieli się swoja wiedzą, udzielając wywiadów do radia i telewizji.

"Nie oszlifowany diament nie świeci" to motto jaki kieruje się mgr Edyta Kluś w swojej pracy. Kosmetologia i medycyna estetyczna oraz holistyczne podejście do odwiedzających nas gości oraz sztuka wydobywania piękna z każdego człowieka  to pasja. Stworzenie samej idei oraz codzienna praca w Shintai Day SPA to dla Edyty Kluś nie tylko przyjemność poznawania ludzi, możliwość spełnienia, to często: pomoc w ważnych i trudnych problemach estetycznych.

Anna

Anna

Kosmetolog, masażystka, wizażystka 

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na kierunku kosmetologia, obecnie studentka Szkoły Charakteryzacji i Wizazu w Warszawie.  Zadowolenie na twarzy swoich klientów daje jej siłe do działania oraz motywacje do  podnoszenia swoich kwalifikacji i wyznaczania sobie nowych celów. (Zafascynowana możliwościami jakie niesie ze sobą współczesna medycyna estetyczna pragnie podążać w tym kierunku).

Holistyczne podejście do klienta pozwala jej na łączenie zarówno zabiegów dających odprężenie i ukojenie wewnętrzne z tymi które poprawiąja nasz wygląd zewnętrzny.

Specjalizuje się w zabiegach estetycznych:  karboksyterapii, mezoterapii igłowa, mikroigłowej, peelingi medyczne, trychologia, laseroterapii, pielęgnacji twarzy i ciała - masaże.

Natalia

Natalia

Kosmetolog, masażystka

Absolwentka Wyższej Szkoły Nauk Społecznych w Lublinie na kierunku kosmetologia. Doświadczenie zawodowe zdobywała dzięki pracy podczas praktyk w czasie trwania studiów. Odnajdując swoją pasję w kosmetyce podniosła kwalifikacje na studiach magisterskich na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie uzyskując tytuł zawodowy mgr kosmetologii. Swoją wiedzę poszerza biorąc udział w różnych szkoleniach oraz warsztatach.

Nawiązuje serdeczny kontakt z ludźmi, do każdego podchodzi indywidualnie. Stawia sobie  wysokie wymagania, w pracy uznaje tylko pełen profesjonalizm, doskonałą jakość i rzetelną wiedzę.

Magdalena

Magdalena

Kosmetolog, stylistka paznokci

Dyplomowany Kosmetolog. Pracę, którą wykonuje na co dzień traktuje poważnie. Cechuje ją niezwykła skrupulatność, delikatność i spokój. W połączeniu z ogromną wiedzą zdobytą podczas studiów, pracy i licznych seminariów gwarantuje klientom kompleksowe i idealne dobranie rozwiązania do problemów ze skórą. Specjalista od zabiegów pielęgnacyjnych twarzy i ciała, stylizacji paznokci, depilacji laserowej, ale również zabiegów z pogranicza medycyny estetycznej tj.: karboksyterapia, mezoterapia mikroigłowa, a także złuszczania medyczne. Zadba o dobre samopoczucie także podczas masażu.

Katarzyna

Katarzyna

Kosmetolog, podolog

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, dalszą naukę kontynuuje w Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Jako kosmetolog specjalizuje się w zabiegach na twarz i ciało, umiejętności podologiczne wykorzystuje w leczniczych i pielęgnacyjnych zabiegach pedicure. W tej pracy łączy chęć niesienia pomocy ludziom z zamiłowaniem do szeroko rozumianej poprawy estetyki ciała.
Dodatkowo interesuje się sportem i zdrowym żywieniem.

Anna

Anna

Kosmetolog, masażystka, stylistka paznokci

Absolwentka kosmetologii, która emanuje serdecznością i ciepłem do naszych gości. Cechują ją komunikatywność oraz indywidualne kompleksowe podejście poprzez dobranie odpowiednich zabiegów dostosowanych do potrzeb gości naszego SPA. Dbałość o atmosferę sprawia, że klienci chętnie wracają do gabinetu.

Specjalistka w zabiegach pielęgnacyjnych na twarz i ciało, wykonuje zabiegi depilacji laserowej jak również zabiegi z zakresu medycyny estetycznej m.in. karboksyterapia oraz mezoterapia mikroigłowa.

Z pasją przynosi ulgę ciału jak i duszy doskonałym masażem relaksacyjnym, przenosząc naszych gości w stan głębokiego relaksu i ukojenia.

Zadba również o dłonie i stopy, wykonując przy tym odpowiednią stylizację.

Katarzyna

Katarzyna

Fryzjer, stylistka

Profesjonalistka z wieloletnim stażem. Fryzjerstwo jest jej powołaniem - specjalizuje się w koloryzacji i strzyżeniu. Uwielbia wykonywać zabiegi pielęgnacyjne włosów. Niesamowicie komunikatywna i kreatywna osoba, pogodą ducha zaraża najbardziej pochmurnych klientów. Kocha wyzwania i metamorfozy począwszy od klasycznej elegancji do odważnej awangardy. Maksymalnie angażuje się w to co robi, ponieważ zadowoleni klienci są dla niej największym źródłem satysfakcji.

Małgorzata

Małgorzata

Fryzjer, stylistka

Młoda i pełna energii stylistka. W swojej pracy stawia na kreatywność i przełamywanie banalnych form. Jej priorytetem jest odkrycie piękna włosów i podkreślenie ich w sposób naturalny. Stawia duży nacisk na pielęgnacje włosów, a poprzez zmianę fryzury potrafi wydobyć prawdziwe jego piękno. Niezwykle pomysłowa, z kilkuletnim stażem pracy fryzjerka, swój zawód wciąż traktuje  jako pasje i hobby.